Otwarcie Centrum Zarządzania Ruchem

W budynku mieści się: Straż Miejska,  Wydział Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa i miejskie Centrum Bezpieczeństwa i Zarządzania Ruchem.

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby Straży Miejskiej, Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa i Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa i Zarządzania Ruchem.

Nowy budynek przy Nadbrzeżnej Dolnej  stanął w miejscu istniejącego wcześniej i całkowicie zmienił oblicze,  jest klimatyzowany i  dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Prace kosztowały około 3,1 miliona złotych. Pieniądze w całości pochodziły z budżetu Tarnowa.

Po otwarciu nastąpiło  wręczenie wyróżnień i awansów dla strażników miejskich

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku