Menu

Kornel Morawiecki na spotkaniu w Krakowie

KRAKÓW. Kornel Morawiecki gościł w Krakowie na spotkaniu z kandydatami do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Partia Wolni i Solidarni zarejestrowała listy do Sejmiku w województwie, jak podkreślano, dzięki zdolnościom organizacyjnym Czesława Kwaśniaka.

Tarnowianin w ciągu zaledwie czterech dni skompletował kandydatów na listy w sześciu okręgach i zarejestrował je w wymaganym terminie. Jak podkreślali działacze, dokonał rzeczy, która wielu wydałaby się wręcz niemożliwa.

Podczas krakowskiego spotkania Kornel Morawiecki podziękował Czesławowi Kwaśniakowi za to, że partia Wolni i Solidarni może dzięki temu powalczyć o miejsca w Sejmiku w Małopolsce. Odbyła się prezentacja kandydatów nie tylko na radnych wojewódzkich, ale także m.in. kandydata na prezydenta Zabrza, który startuje z WiS-u. Spotkanie poprowadził Czesław Kwaśniak.

(MiL)

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>