Menu

Wielkie emocje w Niecieczy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała na własnym stadionie 2:2 z Puszczą Niepołomice w 13. kolejce Fortuny I ligi. Emocje rozpoczęły się błyskawicznie, bowiem już w 1. minucie Vladislavs Gutkovskis strzelił gola dla gospodarzy.

Niestety jednak szybko po tym zdarzeniu musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. W 34. minucie Hubert Tomalski zdobył bramkę wyrównującą. Tuż przed przerwą, bo w 45. minucie wprowadzony na plac gry za Gutkovskisa Islandczyk Arni Vilhjalmsson dał prowadzenie niecieczanom. Mecz był wyrównany, a goście bardzo chcieli zdobyć bramkę. Udało im się to w 58. minucie za sprawą Krzysztofa Drzazgi.

fot: Wojciech Biedroń