Menu

IV Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie – zapisy

Do 26 października br. uczniowie szkół gimnazjalnych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych mogą zgłaszać się do ogólnopolskiego konkursu – Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Najlepsi zawodnicy i ich opiekunowie merytoryczni otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym cenny sprzęt multimedialny! Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Czy kultura nadal ma znaczenie? Świat w czasie zawirowań”.

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie to ogólnopolski i trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalanych z całej Polski. Tegoroczna edycja Olimpiady została sfinansowana z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na laureatów IV edycji Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS. W naszej Olimpiadzie doceniamy także trud i wysiłek nauczycieli włożony w przygotowania uczniów do zawodów! Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają także na opiekunów merytorycznych najlepszych zawodników.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Olimpiady: www.mowos.pl.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>