Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Tigera Tarnów

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Tigera Tarnów, którzy w sobotę brali udział w trzech turniejach bokserskich rozgrywanych na terenie naszego kraju.

W Myślenicach odbyło się V Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, gdzie swoje pojedynki wygrali w ładnym stylu: Angelika Hołda, Kinga Misiaszek, Klemens Szczepaniak i Jakub Bukowski, zaś Maria Tomczyk i Ernest Piec zeszli z ringu jako pokonani.

Kolejna trójka podopiecznych trenera Grzegorza Kuź – Kevin Rybakowski, Mikołaj Kowalski i Dawid Orzech stoczyli bardzo dobre pojedynki sparingowe.

Martyna Oleś nie miała przeciwniczki jak i wielu naszych młodych zawodników, którzy nie pojechali na turniej z tego samego powodu.

Trener Józef Sadko wraz z dwójką swoich podopiecznych pojechał na Śląsk, gdzie odbył się mocno obsadzony turniej bokserski. Bardzo dobry , zacięty i wygrany pojedynek stoczył nasz niedawny zdobywca Pucharu Polski – Kacper Ciureja.

Niestety Maciej Kiwior po bardzo wyrównanym pojedynku przegrał z zawodnikiem gospodarzy.

Trzeci turniej bokserski w którym Tiger Tarnów zaznaczył swoją obecność odbył się w Świdnicy. Tu triumfował Gracjan Ciureja, pokonując jednogłośnie na punkty bardzo dobrego i dużo cięższego reprezentanta Ukrainy.

Gracjan prosto ze Świdnicy udaje się do Cetniewa, gdzie wraz z kadrą Polski przygotowywał się będzie do Mistrzostw Europy kadetów, które od 8 października odbędą się w Anapie, w Rosji.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku