Memoriał Wiesława Kozioła po raz piętnasty

Podczas najbliższego weekendu, w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej rozegrany zostanie XV Ogólnopolski Memoriał Wiesława Kozioła w piłce ręcznej chłopców. Rywalizować w nim będą zespoły juniorów młodszych, w wewnętrznej grze zaprezentują się także tarnowscy oldboye.

Na starcie memoriałowych zmagań stanie sześć drużyn złożonych z zawodników urodzonych w roku 2002 i młodszych: MOSiR Bochnia, SPR Stal Mielec, UKS Wiertmet Libusza, Vive Kielce oraz dwie „siódemki” MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Grać będą one systemem każdy z każdym. Dziewięć spotkań rozegranych zostanie w sobotę, pozostałe sześć w niedzielę.

W sobotę o godz. 18.30 odbędzie się natomiast pojedynek, w którym naprzeciw siebie staną dwie „siódemki” tarnowskich oldboyów.

Plan rozgrywek juniorów młodszych

Godz. 9 – MKS PM MPEC I Tarnów – MKS PM MPEC II Tarnów
Godz. 10 – SPR Stal Mielec – UKS Wiertmet Libusza
Godz. 11 – MKS PM MPEC I Tarnów – MOSiR Bochnia
Godz. 12 – SPR Stal Mielec – Vive Kielce
Godz. 13 – MKS PM MPEC II Tarnów – UKS Wiertmet Libusza
Godz. 14 – MOSiR Bochnia – Vive Kielce
Godz. 15 – MKS PM MPEC I Tarnów – SPR Stal Mielec
Godz. 16 – MOSiR Bochnia – UKS Wiertmet Libusza
Godz. 17 – MKS PM MPEC II Tarnów – Vive Kielce

Godz. 9 – MKS PM MPEC II Tarnów – MOSiR Bochnia
Godz. 10 – MKS PM MPEC I Tarnów – Vive Kielce
Godz. 11 – SPR Stal Mielec – MOSiR Bochnia
Godz. 12 – Vive Kielce – UKS Wiertmet Libusza
Godz. 13 – MKS PM MPEC II Tarnów – SPR Stal Mielec
Godz. 14 – MKS PM MPEC I Tarnów – UKS Wiertmet Libusza
Godz. 15 – zakończenie turnieju

Organizatorami turnieju są: Pałac Młodzieży w Tarnowie, sekcja piłki ręcznej MKS Pałac Młodzieży Tarnów, Małopolski Związek Piłki Ręcznej oraz Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Honorowy patronatem nad memoriałem objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku