Menu

Tarnowianin szefem struktur WiS-u w Małopolsce

KRAKÓW. Tarnowianin Czesław Kwaśniak od kilku dni kieruje strukturami partii Wolni i Solidarni w Małopolsce. W sobotę w Hotelu Europejskim w Krakowie odbyło się spotkanie sztabu wyborczego Komitetu Wyborczego Wolni i Solidarni do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Nowy Szef struktur WIS w Małopolsce Czesław Kwaśniak przedstawił ambitny plan prowadzenia kampanii na ostatni miesiąc wyborczy. Podziękował też wszystkim osobom, które przyczyniły się do obsadzenia pełnych list we wszystkich okręgach Małopolski.

Przy udziale liderów list z poszczególnych okręgów zostały podzielone kompetencje i wyznaczone zadania dla poszczególnych osób. Odpowiedzialny za kontrolę finansów w kampanii będzie Paweł Potoczek z Krakowa, za prowadzenie kampanii medialnej i przygotowanie materiałów wyborczych natomiast – Jacek Kamiński (Prezes Endecji w Krakowie) oraz Krzysztof Fulara (dziennikarz z Tarnowa).

W tym tygodniu odbędą się też podobne spotkania z kandydatami w poszczególnych sześciu okręgach Małopolski z udziałem Czesława Kwaśniaka. Na koniec szef małopolskich struktur WIS zaprosił wszystkie osoby kandydujące do Sejmiku na wspólny wyjazd autokarowy na Kongres partii, który odbędzie się w Warszawie.

Czesław Kwaśniak został szefem struktur WiS-u w Małopolsce po krakowianinie Grzegorzu Gorczycy, któremu 20 września Kornel Morawiecki odwołał upoważnienie do tworzenia struktur partii Wolni i Solidarni w Małopolsce. Takiego upoważnienia Kornel Morawiecki udzielił w tym samym dniu tarnowianinowi Czesławowi Kwaśniakowi.

Poniżej relacja zdjęciowa z posiedzenia struktur partii WiS, które odbyło się w Hotelu Europejski w Krakowie pod przewodnictwem Czesława Kwaśniaka.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>