Targi pracy w Maxie

Ponad 50 ofert kursów branżowych, kursy językowe, oferty pracy oraz doradztwo zawodowe,  zaprezentują  wystawcy podczas Targów Pracy i Zawodów „Wybierz przyszłość z Żakiem”, które odbędą się w dniach od 24.09 do 29.09 w godzinach od 14-18 w CH Max, przy ulicy Szkotnik 1a w Tarnowie.

Zwiedzający będą mogli skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcą. Zainteresowani uzyskają cenne porady, jak poprawnie opracować dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą czy w jaki sposób profesjonalnie budować swoją markę na rynku pracy. Pracodawcy będą oferowali pracę w Polsce i zagranicą. Podczas  Targów będzie można zapisać się do szkół branżowych, zawodowych oraz techników. Będzie można także zapisać się na  kursy po których zdobywa się dodatkowe kwalifikacje i kompetencje, jakie uprawniają do wykonywania konkretnego zawodu, dzięki którym zwiększa się swoje szanse na rynku pracy. Dodatkowo będzie można zapisać się do bezpłatnego liceum dla dorosłych do którego mogą zapisać się także absolwenci szkół zawodowych aby  kontynuować naukę i zdobyć średnie wykształcenie już w dwa lata.

Podczas Targów odbędzie się pokaz układania kwiatów i  dekorowania stołów, wykonywany przez wykwalifikowaną florystkę. Dla zwiedzających przygotowana jest także niespodzianka od Salonu Kosmetycznego obecnego na Targach.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku