Nie żyje Krystian Popiela

Krystian Popiela dwudziestoletni piłkarz Stali Rzeszów zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło  na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka (powiat dębicki).

Jak podaje portal podkarpacielive.pl, volkswagen passat prowadzony przez Krystiana Popielę uderzył w barierkę i dachował. Młody piłkarz zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Urodzony w Tarnowie zawodnik, wiosną ubiegłego roku rozegrał dwa mecze w Ekstraklasie w barwach Wisły Płock. W rundzie wiosennej sezonu 2017/18 reprezentował barwy Unii Tarnów, skąd w lipcu trafił do Stali Rzeszów. Swoją karierę rozpoczął w Grecji, gdzie wówczas występował jego ojciec Jarosław. Grał także w Białych Orłach Warszawa, Polonii Warszawa, Cagliari Calcio oraz Olimpii Grudziądz.

Foto: Stal Rzeszów (facebook)

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku