Menu

Spotkanie z aktorką Grażyną Zielińską

Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zapraszają na spotkanie z aktorką Grażyną Zielińską. Spotkanie odbędzie się 13 września o godz. 18:00 w sali klubowej GCK. Artystce towarzyszył będzie pisarz – Dariusz Rekosz.


Grażyna Zielińska to aktorka teatralna i filmowa. Występuje w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Widzom „szklanego ekranu” jest szerzej znana m.in. z roli babki zielarki z serialu „Ranczo” czy bufetowej ze szpitalnego baru w „Na dobre i na złe”.

Dariusz Rekosz to pisarz, autor prozy przygodowo-detektywistycznej dla dzieci i młodzieży oraz komedii, kryminałów i przewodników dla dorosłych. Animator kultury, twórca scenariuszy, słuchowisk radiowych i felietonista.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”, który finansowany jest z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego.
Projekt odbywa się na terenie 3 gmin subregionu tarnowskiego czyli: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Realizowany jest przez instytucje kultury z tych gmin, czyli: Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Dąbrowski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>