Menu

BIG 3 STREET CUP 2018 TARNÓW

Tym razem pogoda nie pokrzyżowała nam planów wręcz przeciwnie było bardzo słonecznie co pozwoliło nam przeprowadzić turniej od początku do końca.

Niestety tym razem zabrakło naszego gościa Mr. Buzzera bo Mario do nas przybył aż z Poznania i kolejna taka wycieczka nie była możliwa, ale mamy już plan na turnieje Mr. Buzzera a które prawdopodobnie będziemy współorganizować więc będzie okazja na kolejne spotkania.

Pierwszy w Polsce jak i w Tarnowie taki turniej na zasadach BIG 3 odbył się na terenie parkingu C.H ECHO przed sklepem Decathlonu w Tarnowie.

Do drugiego podejścia zgłosiło się 12 drużyn w tym z Rzeszowa, Tarnobrzega, Krakowa czy Krosna, drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 3 drużyny. W grupach drużyny rozegrały mecz i rewanż a dwie najlepsze awansowały do dalszej części turnieju. Podczas turnieju rozegrano konkursy 3 point, Free Throws, Shooting Stars jak i Slam Dunk contest. Dla wszystkich zwycięzców w turnieju jak i najlepszych w konkursach przygotowaliśmy ciekawe nagrody rzeczowe jak i nagrody finansowe.

Podczas turnieju o oprawę muzyczną zadbał DJ Kozak

12 drużyn po losowaniu podzielono na cztery grupy w których rozegrano mecze po 8 min.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>