Zwalniam przed szkołą – akcja Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie

3 września, w pierwszym dniu nowego roku szkolnego rozpocznie się akcja „Zwalniam przed szkołą!”. Od kilku lat organizują ją wspólnie Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie oraz czterery komendy powiatowe policji : w Tarnowie, Bochni, Brzesku i Dąbrowie Tarnowskiej.

Dzisiaj  w  Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie odbyła sie koferencja prasowa dotyczaca akcji w której udział wzieli :  Jarosław Sady dyr. MORD,  Urszula Augustyn posłanka na Sejm RP, oraz funkcjonariusze z czterech komend powiatowych policji w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Brzesku i Bochni.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku