Menu

Remis z ŁKS-em

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Liga Bruk-Bet Termalica zremisował z ŁKS-em Łódź 1-1. Prowadzenie w 56 minucie meczu objęliu goście po bramce Jana Sobociśksiego. Gospodarze od 74 minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Michała Skórasia. Grając w dziesiątkę w końcówce meczu doprowadzili do wyrównania. Gola dla Słoni w 90 minucie zdobył Vladislavs Gutkowskis.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Vladislavs Gutkovskis 90 – Jan Sobociński 56

Bruk-Bet Termalica: 12. Dariusz Trela – 17. Bartosz Szeliga, 25. Mateusz Kupczak, 32. Dawid Szymonowicz (60, 18. Bartosz Śpiączka), 27. Rafał Grzelak – 66. Michał Skóraś, 5. Vlastimir Jovanović, 16. Martin Mikovič (84, 20. Jacek Kiełb), 30. Florin Purece (46, 10. Samuel Štefánik), 7. Roman Gergel – 21. Vladislavs Gutkovskis.

ŁKS: 25. Michał Kołba – 21. Jan Grzesik, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 2. Jan Sobociński, 4. Artur Bogusz – 7. Patryk Bryła (70, 18. Piotr Pyrdoł), 23. Bartłomiej Kalinkowski, 17. Mateusz Gamrot, 9. Wojciech Łuczak, 11. Dani Ramírez (79, 16. Paweł Wojowski) – 10. Jewhen Radionow (83, 88. Rafał Kujawa).

żółte kartki: Skóraś, Grzelak, Śpiączka – Bryła, Bogusz, Pyrdoł.
czerwona kartka: Michał Skóraś (74. minuta, Bruk-Bet Termalica, za drugą żółtą).