Menu

BIG3 – Pewni przegrani bez porażki

Wszystko już jasne przed Play Off’s, Pewni przegrani bez porażki a Mateusz Jarosiński wyrównuje rekord ligi 74 pkt – 21 trójek!

  Zakończyła się rywalizacja w rundzie zasadniczej pierwszej edycji ligi Big 3 Summer League a ostatnia runda ustawiła pierwszą czwórkę przed Play Off’s !

W pierwszym sobotnim meczu doszło do starcia drużyny Zdrowego Projektu, który już wcześniej zapewnił sobie 2 miejsce więc do tego meczu mogli podejść na luzie co na pewno ułatwia grę. Przeciwnicy nie mieli już szans na awans do pierwszej czwórki więc jedyne co mogli to godnie zakończyć rundę zasadniczą. Mecz nie dostarczył zbyt wielu emocji bo nie był już o stawkę a w drużynie Splash Brothers zabrakło P. Stępaka co na pewno osłabiło ich drużynę a ostatecznie dało zaledwie 5 miejsce.

W drugim meczu doszło do starcia najlepszej z najsłabsza drużyną tej edycji co też nie zapowiadało wielu emocji w tym meczu. Po stronie Pewnych Przegranych kolejny raz na wysokości zadania stanął duet Lisak i Nowak, którzy kolejny raz poprowadzili swoją drużynę do wygranej a tym samym do umocnienia się na pierwszym miejscu w tabeli. Drużynie Sharks pozostaje mecz pocieszenia czyli mecz o 5 miejsce z drużyną Splash Brothers.

W ostatnim meczu 5 rundy spotkali się Hetman Killer,s, którzy chcąc zająć trzecie miejsce po rundzie zasadniczej musieli wygrać ten mecz by uniknąć spotkania z Pewnymi Przegranymi z którymi doznali dotkliwej porażki na początku tej edycji a ich przeciwnikiem w tym meczu była drużyna Ecofischingu. Młoda drużyna przystapiła do tego meczu tylko w trzy osobowym składzie a wysoka temperatura tego dnia nie pomagała i brak zmienników na pewno odbiła się na wyniku. Drużyna Killerów już w pierwszej połowie ustawiła sobie przeciwników odskakując na bezpieczną przewagę, głównie za sprawą jak zawsze dobrze dysponowanego T. Gębarowskiego 57 pkt. Taki przebieg pozwolił na bardziej luźną grę co pozwoliło M. Jarosińskiemu na wyrównanie rekordu punktowego tej edycji czyli 74 punkty w tym aż 21 trójek ! Ostatecznie to Kilerzy wygrali ten mecz i zagrają z trzeciego miejsca ze Zdrowym Projektem a Ecofishing zmierzy się z Pewnymi Przegranymi.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>