Menu

BIG 3 – pewna wygrana Pewnych Przegranych

Pewna wygrana Pewnych Przegranych co zapewnia im  pierwsze miejsce w tabeli ! Killerzy kolejną wygraną zapewnili sobie udział w  Play Off’s !

 W pierwszym meczu doszło do starcia drużyn walczących o udział w play off’s czyli Killerzy i Splash Brothers. Cały mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie a głównymi aktorami byli Stępak 52 pkt i Gębarowski 49 pkt, który ostatecznie poprowadził Killerów do wygranej a tym samym zapewnił im udział w play off’s !

W drugim meczu tej rundy spotkały się drużyny Zdrowego Projektu, który broni drugiej lokaty w tabeli i Rekinów którzy do tej pory nie wygrali jeszcze meczu. Początek zapowiadał wyrównane spotkanie bo wynik utrzymywał się blisko remisu, lecz z każdą akcją to koszykarze Zdrowego Projektu powiększali przewagę głównie za sprawą M. Piski i P. Pabiana, którzy wspólnie zdobyli 90 pkt a tym samym zapewnili kolejną wygraną i utrzymanie drugiego miejsca.

W ostatnim meczu 4 rundy doszło do spotkania liderów Pewnych Przegranych i Ecofishingu, którzy udział w play off’s mają już pewny lecz cały czas walczą o jak najwyższe miejsce. Pierwsza połowa przebiegała na dość wyrównanym poziomie co dało wynik 50:40 do przerwy, w drugiej części drużyna lidera jeszcze mocniej przycisnęła młodych przeciwników co przyniosło końcowy sukces a przewaga urosła do 30 pkt ! Po tym meczu Pewni przegrani są już pewni pierwszego miejsca a Ecofishing zagra w ostatniej rundzie z Killerami o 3 miejsce.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie od piątku w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>