Szkoły nie na wakacjach

TUCHÓW. Niedawno rozpoczęły się wakacje, czas kiedy szkoły przygotowują się już do nowego roku szkolnego. Szkoły prowadzone przez samorząd lokalny w Tuchowie również podejmują tego typu działania.

Oczywiście wakacje to czas remontów, modernizacji i prac nad poprawą warunków. Wprawdzie baza szkolne w gminie jest w doskonałym stanie, to nie dało się uniknąć tego typu prac. Ze względu na przekształcanie oddziałów przedszkolnych w przedszkola gmina musiała przystosować obiekty do wymaganych przepisami warunków. Więcej w gazecie miasto i ludzie, w punktach sprzedaży prasy do czwartku, 19 lipca, włącznie, kupiliście już?

Fot. Stanisław Jaworski