Pracowity weekend zawodników sekcji samochodowej TTSK K-TEAM Tarnów

Zawodnik TTSK K-TEAM Tarnów, Krzysztof Kłusak wystartował w piątej rundzie zawodów Time Attack Poland, która odbywała się na torze Silesia Ring. Natomiast Cezary Turek walczył na trasie wyścigu górskiego BSK TECH Jodłownik 2018.

Krzysztof Kłusak zajął piąte miejsce w klasie i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej zawodów TAP. Obecnie tarnowski zawodnik ma tylko 8 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji Mateuszem Jarzombek. Bardzo dobrą postawę podczas wyścigu górskiego prezentował Cezary Turek. Czarek miał szansę wywalczyć drugą lokatę, ale awaria samochodu wykluczyła naszego kierowcę z walki o podium. Krzysztof Kłusak i Cezary Turek to jedni z najmłodszych wychowanków sekcji kartingowej, którzy swoich sił próbują w sporcie samochodowym.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku