Nie utop życia czyli rower dla Kornelii

TARNÓW. Blisko tysiąc sto prac ze 120 szkół napłynęło na konkurs poświęcony bezpieczeństwu nad wodą, zorganizowany przez tarnowski i małopolski WOPR. W siedzibie tarnowskiego starostwa nastąpiło jego uroczyste rozstrzygnięcie.

Główną nagrodę odebrała młoda mieszkanka podtarnowskiego Szynwałdu Kornelia Nowak, która namalowała najbardziej przekonujący plakat konkursowy. Konkurs odbył się pod hasłem „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”. Brali w nim udział uczniowie ze szkół z całej Małopolski, a także osoby dorosłe. Więcej w gazecie miasto i ludzie, w punktach sprzedaży prasy do 12 lipca włącznie.