Menu

BIG 3 Summer League – Pewni Przegrani pierwszymi liderami

Pewni Przegrani pewnie pokonują Splash Brothers i są pierwszymi liderami pierwszej edycji BIG 3 Summer League. Leszek Nowak ustanawia nowy rekord punktowy w BIG 3 – 71 pkt

Ruszyła 1 edycja Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3 Summer League i już na początek mieliśmy bardzo ciekawe mecze w których dużo się działo. Na początek pogoda nas nie rozpieszczała i kilka razy musieliśmy przekładać mecze, na szczęście udało się i jesteśmy po pierwszej rundzie. Teraz będzie już łatwiej bo boisko będzie przykrywane odpowiednimi foliami co pozwoli nam grać zaraz po opadach deszczu.

W pierwszym meczu drużyna Zdrowego Projektu pokazała że będzie jednym z faworytów tej edycji pewnie pokonując Killerów w których dobry wynik zanotował T. Gębarowski 54 pkt

W drugim  meczu mocno osłabiona drużyna Splasch Brothers nie miała nic do powiedzenia z drużyną Pewnych Przegranych, której zawodnik ustanowił rekord punktowy 71 pkt

Ostatni mecz tej rundy dostarczył najwięcej emocji a spotkały się w nim Rekiny i Ecofishing, od początku widoczna była niewielka przewaga Rekinów co dało im prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie głównie za sprawą dobrej gry D. Łazarza udało się odrobić i doprowadzić do dogrywki. W dogrywce to właśnie młoda drużyna Ecofishing wygrała z Rekinami różnicą 5 pkt, co dało wynik 89:84

Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3 – 1 runda wyniki: