Weekend z Funduszami w Tuchowie

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zaprasza na kolejny „Weekend z Funduszami”. W dniach 7-8 lipca odwiedzimy Tuchów. Przez dwa dni na Rynku będzie działać Miasteczko Funduszowe i Mobilny  Punkt Informacji o FE. W sobotę od 9:00 do 17:00 na pytania dot. FE odpowiadać będą nasi specjaliści, którzy doradzą, gdzie szukać wsparcia na rozwój firmy czy rozwój zawodowy.

Z kolei na niedzielę – oprócz dalszego ciągu bezpłatnych konsultacji – od godz. 13:00 do 19:00 zaplanowaliśmy moc atrakcji tj.:

• prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim –LavaVision pokaże interaktywne maty edukacyjne, sterowane za pomocą pisaków świetlnych, Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema z Krakowa – przyrządy do wykonywania eksperymentów naukowych, będzie też można zgłosić osobę potrzebującą do projektu Małopolski Tele-Anioł;
  • bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny, w której czekają: dinozaur z Inwałd Parku, fotobudka, malowanie twarzy i wiele innych;
  • konkursy i quizy z nagrodami – do wygrania tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book,
  • kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na temat Weekendu z Funduszami można znaleźć na stronie internetowej:
www.weekend.fundusze.malopolska.pl oraz na facebookowym fanpage’u Małopolska. Fundusze Europejskie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku