Osied–lowe story

TARNÓW. Osiedle Westerplatte, usytuowane (jak mawiają w serialach TV) na obrzeżach miasta, jest na ogół bazą noclegową. Większość jego mieszkańców utożsamia się z tym miejscem i chce, aby osiedle było zadbane i przyjazne im w swej strukturze.

Od momentu powstania na tym terenie pierwszych bloków do dnia dzisiejszego obserwujemy powolne, lecz w miarę systematyczne starania, aby osiedle stawało się dumą dla zamieszkałych tu ludzi. Felieton Jacka Janickiego w tygodniku miasto i ludzie, w Twoim kiosku. Fot. Jadwiga Janicka.