Menu

Zjazd Endecji z tarnowianami

KRAKÓW. Zjazd delegatów Endecji z całej Polski odbył się w jednym z hoteli na krakowskim Kazimierzu. W spotkaniu uczestniczyli również tarnowianie.

Tarnowski okręg wyborczy reprezentowali członkowie zarządu z Prezesem Czesławem Kwaśniakiem na czele. Na spotkanie dotarli także delegaci z różnych zakątków Polski.

Nowy prezes stowarzyszenia Sylwester Chruszcz, poseł Wolnych i Solidarnych, przedstawił program Endecji. Niestety, w związku z brakiem kworum ustalono powakacyjny termin kolejnego zjazdu.

Odbudowanie Endecji to najważniejszy obecnie cel, a także przygotowanie stowarzyszenia do nadchodzących wyborów samorządowych – powiedział prezes Czesław Kwaśniak. Na zdjęciu Czesław Kwaśniak z posłem Sylwestrem Chruszczem.

Komentarze ( 1 )

  • Darek

    Miernota i mizerota. Tak można podsumować Zjazd kilku działaczy,którzy zostali po szumnym projekcie zmarnowanym przez panów zza głównego stolika. Szkoda.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>