Menu

Cztery pierwsze miejsca dla młodych karateków z Tarnowa na zawodach w Olkuszu

Kolejny bardzo udany start zawodników Tarnowskiego Klubu Sportowego Oyama Karate na X Otwartych Mistrzostwach Jury Krakowsko-Częstochowskiej Oyama Karate Dzieci i Młodzieży w Olkuszu, które odbyły się 16.06.2018r.

dav

Aż dwa pierwsze miejsca w odrębnych konkurencjach Kata i Kobudo kategorii do lat 18 zajął Jakub Wnęk. Nasi najmłodsi zawodnicy Aleksandra Zych i Mateusz Nowak mogą pochwalić się zajęciem pierwszych miejsc w konkurencji Kata. Drugie miejsce zajął Szymon Liszka a trzecie Aleksander Gajowniczek i Jakub Wlazło. Jedynie Karoline Nowak nie udało się wskoczyć na podium, plasując się ostatecznie na czwartej pozycji. Jednym z sędziów zawodów był Sensei Robert Wlazło a kierownikiem ekipy był Sensei Mariusz Liszka. W zawodach wzięło udział 216 zawodniczek i zawodników z 12 klubów (Kraków Koyama, Kraków KAS, Lubliniec, Sosnowiec, Bochnia, Brzeszcze, Milówka, Proszowice, Wolbrom, Racławice, Olkusz i Tarnów). Organizatorem turnieju był Jurajski Klub Oyama Karate w Olkuszu na czele z Sensei Kazimierzem Skalniakiem, 4 dan. Honorowym Patronatem zawody objęli Posłanka na Sejm RP Lidia Gądek oraz Burmistrz MiG Olkusz Roman Piaśnik.

`

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>