Menu

Od jutra czynne baseny TOSiR

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od jutra otwarte będą baseny letnie na Górze św. Marcina oraz w Tarnowie-Mościcach. Oba baseny czynne będą w godz. 10-19.

Normalny bilet wstępu na basen przy al. Tarnowskich kosztował będzie w tym roku 10 zł, ulgowy 6 zł. Za wstęp po godz. 16 zapłacimy odpowiednio 5 zł oraz 3.50 zł. Dla posiadaczy Tarnowskiej Karty Miejskiej „Premium” opłata zwykła wynosi 8.50 zł, ulgowa 4.50 zł, a za wejście po godz. 16 odpowiednio 4 zł oraz 2.50 zł. Osoby posiadające Kartę Tarnowskiej Rodziny zapłacą natomiast 3.5 zł. Za wypożyczenie leżaka trzeba będzie na tym basenie zapłacić 4 zł, opłata za przechowanie garderoby wynosi natomiast 2 zł.

Na basenie w Tarnowie-Mościcach ceny wstępu wynoszą w tym roku 9.50 zł (opłata normalna) i 5.50 zł (opłata ulgowa), po godzinie 16 – 4.50 i 3.50 zł. Osoby posiadające Tarnowską Kartę Miejską „Premium” zapłacą odpowiednio 8, 4, 3 oraz 2 zł, dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny cenę biletu ustalono natomiast na 3.5 zł. Opłata za przechowanie garderoby, podobnie jak na basenie na Górze św. Marcina wynosi tu 2 zł.

Opłaty ulgowe dotyczą dzieci oraz młodzieży i studentów do 26. roku życia, jak również emerytów i rencistów. Dzieci do lat 6 korzystają z basenu bezpłatnie. Uczniowie tarnowskich szkół za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej skorzystać będą mogli z obu basenów za złotówkę.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>