Menu

Wygraj spokój na lata w loterii Vidaron

Drewniany płot, meble ogrodowe, wykonana z drewna altana czy pergola – wszystkie te elementy wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Jeśli do ich malowania wybierzemy wyroby marki Vidaron, zyskamy podwójnie – nie tylko skuteczną ochronę, lecz również szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród!

Marka Vidaron – producent wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna – przygotowała specjalną loterię. Jak wziąć w niej udział? Wystarczy zakupić dowolny produkt Vidaron (w dniach od 21.05.2018 do 12.08.2018 roku) i zachować paragon, a następnie zarejestrować go zgodnie z zasadami zabawy. Spośród wszystkich poprawnie nadesłanych zgłoszeń losowane będą atrakcyjne nagrody, które z pewnością sprawdzą się w każdym ogrodzie: zestawy grillowe, hamaki i kosiarki Viking iMow. Nagrodę główną w loterii stanowi samochód Toyota C-HR.

Wykorzystanie rozwiązań Vidaron zapewnia trwałą i skuteczną ochronę drewna użytkowanego zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Do wyboru mamy szeroką gamę wyrobów, m.in. Olej do Tarasów, Lakierobejcę Ochronną Ultra Trwałą czy też Renowacyjny Impregnat do Drewna. Wystarczy dopasować produkt do naszych oczekiwań, wybrać kolor i chwycić za pędzel!

Zapraszamy do udziału w loterii Vidaron – szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie: http://www.wygrajspokojnalata.pl/

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>