W Tarnowie powstanie strefa kibica

Miasto Tarnów otrzymało licencję TVP na organizację niekomercyjnej strefy kibica w czasie trwania meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018.

Strefa kibica powstanie w Amfiteatrze przy ul. Kopernika. Pomieści ok. 400 osób. Aktualnie trwa wybór meczy, które będą transmitowane, gdyż licencja obejmuje jeden ekran. Wykaz meczów przedstawiony zostanie w najbliższym czasie.  Pierwszy mecz Polska-Senegal obejrzymy już 19 czerwca o godz. 17.00.

– Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to wydarzenie, które budzi wielkie emocje. Chcemy przeżywać je wspólnie, dlatego wystąpiliśmy do TVP o niezbędną licencję. Dziś wiemy już, że Tarnów ją otrzymał. Serdecznie zapraszam fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania w Amfiteatrze – mówi Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku