Świetny występ Kacpra Szczurka podczas Mistrzostw Włoch w Sarno

W dniach 8-10 czerwca 2018 roku ponownie na starcie zawodów stanęli młodzi kierowcy kartingowi – zawodnicy klubu TTSK K-TEAM Tarnów. Na torze w Sarno odbyła się tym razem kolejna runda Mistrzostw Włoch 2018, gdzie wystartowali Gabriel Łukasiewicz w kategorii Junior oraz Kacper Szczurek w kategorii Senior.

Kacper Szczurek startujący w kategorii Senior przez cały weekend prezentował świetne tempo. W kwalifikacjach zajął 3 pozycję. W biegach kwalifikacyjnych przyjechał dwukrotnie na 1 pozycji, co pozwoliło mu do finału ruszyć z pierwszej linii. W pierwszym finale po ładnej jeździe przyjeżdża na 1 miejscu. Natomiast w drugim finale, gdzie czołówka wystartowała w odwróconej klasyfikacji przyjeżdża na 2 miejscu.

Z kolei Gabriel Łukasiewicz prezentował również dobre tempo. W kwalifikacjach zajął 10 pozycję. W biegach kwalifikacyjnych przyjechał kolejno na 5 miejsce i 13 miejscu z powodu kary +10s, co pozwoliło mu do finału ruszyć z piątej linii. Natomiast w finale 1 przyjeżdża na 10 miejscu, a w finale 2 kończy na 7 pozycji.

Kibicujemy naszym reprezentantom oraz trzymamy mocno kciuki za sukcesy i kolejne udane występy!

foto ROK CUP Official

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku