Menu

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski – turniej bokserski

W dniu 9 czerwca w Brzesku rozegrany został kolejny turniej bokserski z cyklu Międzynarodowe Grand Prix Małopolski. W zawodach udział wzięła dziewięcioosobowa reprezentacja Tigera Tarnów, bez ośmiu kadetów, którzy nie dawno walczyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Koninie, odnosząc ogromny sukces.

Odbyło się dwadzieścia pojedynków  turniejowych, trzy w kategorii kadet i junior, pozostałe  siedemnaście w kategorii senior w której  Tiger Tarnów wystawił  tylko trzech pięściarzy. Bardzo dobrze spisali się  Krystian Brożek i Klemens Szczepaniak, którzy wygrali swoje walki, natomiast Maciej Kiwior przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów. W klasyfikacji drużynowej nadal liderem jest Tiger Tarnów, na drugim miejscu plasuje się Odra Opole. W narożniku swoim podopiecznym sekundowali trenerzy : Józef Sadko i Grzegorz Kuź.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>