Menu

Sukces pięściarzy Tigera Tarnów

Bardzo duży sukces odnieśli młodzi pięściarze Tigera Tarnów, którzy na XXIV  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Koninie wywalczyli cztery medale Mistrzostw Polski Kadetów.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Kadetów na rok 2018 w wadze 46 kg wywalczył w pięknym stylu Gracjan Ciureja.
Srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kadetów na rok 2018 w wadze 52 kg wywalczył Maciej Basta.
Srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kadetów na rok 2018 w wadze 54 kg wywalczył Kacper Ciureja.
Brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek na rok 2018 wywalczyła Emilia Bilska.
Patrycja Bednarek i Wiktoria Pocica zajęły piąte miejsca.
Kacper Piórkowski i Kewin Rybakowski zajęli dziewiąte miejsca.
Reprezentacja Tigera Tarnów zajęła drugie miejsce w Polsce w klasyfikacji drużynowej, tuż za Skorpionem Szczecin.

Pojedynki finałowe.
46 kg – Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Marcel Materla (BKS Skorpion Szczecin) PKT 4:1.
52 kg – Maciej Basta (PTB Tiger Tarnów) vs Piotr Niewiadomski (TS Wisła Kraków) PKT 1:4
54 kg – Kacper Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Mateusz Ćwirzeń (MGKS Gwarek Łęczna) 0-5.

Pojedynki półfinałowe.
46 kg – Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Sebastian Lubecki (UKS Boxing Sokółka) 3-2.
52 kg – Maciej Basta (PTB Tiger Tarnów) vs Artur Skorupa (RMKS Rybnik) PKT 4:1
54 kg – Kacper Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Łukasz Perkowski (KS KnockQut Bielany 4-1.
75 kg – Emilia Bilska (PTB Tiger Tarnów) vs Daria Parada (BKS Skorpion Szczeci AB 2 r wygrywa Parada.

Pojedynki ćwierćfinałowe
46 kg – Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Jakub Borkowski (SKB Energa Czarni Słupsk) PKT 3:0
52 kg –  Maciej Basta (PTB Tiger Tarnów) vs Jakub Sulęcki (Niestowarzyszony – MAZ) 3-0
54 kg – Kacper Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Jarosław Skibiński (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) PKT 3:0
52 kg – Wiktoria Pocica (PTB Tiger Tarnów) vs Wiktoria Dziekan (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) RSC 1 r wygrywa Dziekan.
57 kg – Patrycja Bednarek (PTB Tiger Tarnów) vs Magdalena Poulakowska (OSiR Suwałki) PKT 0:3.
75 kg – Emilia Bilska (PTB Tiger Tarnów) vs Agata Burzycka (MLKS Sparta Złotów) AB 1 r wygrywa Bilska.

Pojedynki eliminacyjne.
46 kg – Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Jakub Kosior (KS Sporty Walki Piła) PKT 3:0
52 kg – Maciej Basta (PTB Tiger Tarnów) vs Nikodem Bujalski (KSW Tygrys Elbląg) RSC1 wygrywa Basta
54 kg – Kacper Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Bogdan Bieniek (UKS Gimnasion Boguchwała) RSC1 wygrywa Ciureja
60 kg – Kacper Piórkowski (PTB Tiger Tarnów) vs Kamil Urbaniak (Knock Qut Gym Bielany) RSC 1 r wygrywa Urbaniak
80 kg – Kewin Rybakowski (PTB Tiger Tarnów) vs Jakub Wałęza (KS Copacabana Konin) PKT 1:2

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>