Rozstrzygnięcie regionalnego etapu konkursu „Bezpieczne gospodarstwo rolne”

W tym roku odbyła się 16 edycja konkursu „Bezpieczne gospodarstwo rolne”, który ma na celu docenienie rolników, którzy w swoich gospodarstwach przestrzegają zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Co roku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i zachęca nowe osoby do udziału w nim.

Komisja konkursowa odwiedzała zgłoszone do konkursu gospodarstwa i przyznawała punkty w różnych kategoriach m.in estetyki i bezpieczeństwa. Laureaci nagrodzeni zostali wartościowymi nagrodami, pozostali rolnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

„Wszystkim rolnikom, którzy przystąpili do konkursu, pragnę podziękować i pogratulować, szczególnie laureatom, którzy zostali wytypowani do etapu wojewódzkiego” – mówi Robert Rybak, kierownik wydziału prewencji KRUS Tarnów

Dnia 6 czerwca 2018 roku odbyło się rozstrzygnięcie etapu regionalnego. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiły się aż 34 gospodarstwa rolne z terenu byłego województwa tarnowskiego, laureatami  zostali:

1 miejsce – Marek Górski

2 miejsce – Stanisława i Krzysztof Wolak