Rajd Sokołów Dookoła Tarnowa

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów zaprasza na kolejny Rowerowy Rajd Sokołów Dookoła Tarnowa. W najbliższą niedzielę, 10 czerwca tarnowscy rowerzyści wyjadą spod ratusza, aby drogami i ścieżkami wokół miasta dojechać na teren Parku Biegowego „Marcinka”.

Chętni do udziału w rajdzie, w zależności od kondycji mogą wybrać jedną z trzech tras:

Trasa górska (grupa I) – trudna o długości 50 kilometrów, wiodąca przez Wałki, Szynwałd, Trzemesną, Skrzyszów i Zawadę.

Trasa lżejsza (grupa II) – o długości 40 kilometrów, prowadziła będzie przez Białą, Mościce, Błonie, Rzuchową, Porębę Radlną i Zawadę.

Trasa dla początkujących (grupa III) – bardzo łatwa o długości 17 kilometrów, jej uczestnicy poruszać będą się ścieżkami rowerowymi (Romanowicza, Klikowska, Wyszyńskiego, Czysta, Kwiatkowskiego, Czerwonych Klonów, Czerwona, Krakowska, Kąpielowa, Rudy-Młyny).

Aby wziąć udział w rajdzie należy wysłać na adres  tarnowskisokol@gmail.com zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, numer telefonu oraz wybór trasy. Warunkiem startu jest posiadanie kasku i sprawnego roweru. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe proporczyki w formie numerów startowych, a na mecie czekać będą na nich posiłek oraz napoje.

Zbiórka uczestników na tarnowskim rynku o godz. 9. Start do rajdu – honorowa runda wokół ratusza – zaplanowany jest na godz. 10.
Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku