Muzyczny autobus już dzisiaj w Tarnowie – Quebonafide On Tour

Muzyczny autobus ponownie wyruszył w trasę po Polsce! Na jego dachu wystąpi jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów – Quebonafide. Artysta zaprezentuje utwory z albumu „Egzotyka”. W ramach trasy autobus zatrzyma się w 8 miastach, a jednym z nich jest Tarnów! Koncert odbędzie się 5 czerwca na tarnowskim Rynku o godz. 20.30 Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Quebonafide zadebiutował trzy lata temu albumem „Ezoteryka”, który okrzyknięty został jednym z najlepszych hiphopowych debiutów 2015 roku. Album sprzedał się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. W ramach swojej wytwórni QueQuality, raper zaczął gromadzić młodych twórców, z którymi w 2016 roku wydał album „Hip-hop 2.0”. W międzyczasie zaczął pracować nad swoim najbardziej ambitnym jak dotąd projektem – albumem „Egzotyka”, na który każdy z utworów nagrał w innym kraju. Płyta ukazała się w 2017 roku i zdobyła status podwójnej platyny oraz tytuł najlepiej sprzedającego się polskiego albumu minionego roku.

Motywem przewodnim trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour są podróże, które bezpośrednio nawiązują do ostatniego albumu „Egzotyka”.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku