Posiedzenie klubu radnych PiS w Wojniczu

Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk był gospodarzem spotkania w Domu Grodzkim, podczas którego spotkali się radni wojewódzcy PiS-u małopolskiego Sejmiku. Mówiono m.in. o koniecznych inwestycjach drogowych. W spotkaniu wzięli udział także włodarze gmin z regionu tarnowskiego związani z tym ugrupowaniem oraz poseł Wiesław Krajewski i wicestarosta tarnowski Jacek Hudyma. Byli także obecni przedstawiciele gminy Dębno z powiatu brzeskiego w osobie m.in. wójta Wiesława Kozłowskiego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Odbitki ze zdjęć można zamawiać w redakcji magazynu miasto i ludzie, osobiście, telefonicznie lub mailowo.