Menu

Zaproszenie dla Mam

To dobry sposób na zmęczenie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Leczy obolałe i napięte mięśnie, jest także prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Masaż relaksacyjny pleców, karku i głowy pomaga się odprężyć, na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Takie właśnie darmowe zabiegi podczas Dnia Matki w tarnowskim Pałacu Młodzieży proponuje Centrum Zdrowia Tuchów. 

Szybkie tempo życia i  ciągłe napięcie psychiczne sprawiają, że często czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Aby zapomnieć o stresie i zregenerować utraconą witalność warto pomyśleć o masażu. Dobrze wykonany może dodać  energii, wyciszyć i zrelaksować. Stosuje się go także, aby pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację.  Ponadto poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego organizm szybciej pozbywa się toksyn.  Masaż poprawia też jędrność i elastyczność  skóry.  Dlatego Centrum Zdrowia Tuchów postanowiło zaprosić mamy z Tarnowa i okolic na chwilę relaksu z okazji ich święta. Imprezę zaplanowano  25 maja pomiędzy godziną 16:00 a 19:00. Aby zarejestrować się na konkretną godzinę wystarczy zatelefonować pod numer 14 653 51 01 . Początek rejestracji 24 maja o godzinie 10:00.

Oferta Pałacu Młodzieży na spotkanie pod hasłem Chwila dla Mamy Metamorfozy jest szeroka.  W sali teatralnej placówki Mamy będą mogły korzystać także z masażu twarzy, z usług fryzjerskich, można będzie wykonać makijaż i manicure. Ponadto Panie będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie , a nawet pozować do portretów.  W programie także spotkanie z dietetykiem, podczas którego będzie wykonany pomiar składu ciała. To badanie połączone będzie z degustacją produktów. Wśród oferty znalazł się też zabieg SPA – jedwabne dłonie, pozwalający przywrócić dłoniom gładkość  i odpowiednie nawilżenie oraz oferta fitness –  próbnego treningu z trenerem na wyłączność.

Oczekujące Mamy nie będą się nudziły, ponieważ na scenie wystąpią wokaliści i tancerze z Pałacu Młodzieży. Bezpłatne usługi są możliwe dzięki współpracy z: Zespołem Szkół Plastycznych, Zespołem Szkół Niepublicznych, Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Zespołem Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych oraz z Pracowniami Pałacu : Wokalną, Fotografii Tradycyjnej. Choreograficzną, Fasonik i Sztuki Kulinarnej.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>