GMINNY RAJD ROWEROWY W SKRZYSZOWIE

Tradycyjnie jak co roku Wójt gminy Skrzyszów oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej z terenu gminy Skrzyszów oraz innych miejscowości na GMINNY RAJD ROWEROWY w sobotę, 19 maja 2018r.

Rajd wystartuje w Skrzyszowie o godz. 9.oo z parkingu sprzed Urzędu Gminy Skrzyszów. Zbiórka uczestników rajdu od godziny 8.15 przed Urzędem Gminy. Trasa rajdu obejmuje Skrzyszów, malownicze tereny do Pogórskiej Woli, gdzie nastąpi przerwa na odpoczynek. Po przerwie rajd wyruszy w kierunku Skrzyszowa i zakończy się nad zalewem skrzyszowskim, nad którym organizatorzy zapraszają na poczęstunek z grilla. Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwać będzie Policja, Małopolska Kolumna Transportu Sanitarnego oraz Strażacy OSP. Rowerzystów prosimy o zabranie karimaty lub koca w związku z brakiem miejsc siedzących nad zalewem.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i  Ludzie w Twoim kiosku