Menu

Śpiewająca biblioteka w Biskupicach Radłowskich

Znani i popularni autorzy książek dla dzieci Edyta i Robert Zarębscy spotkali się z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich i Zdrochca. Spotkanie, które zatytułowano „Śpiewająca biblioteka”, odbyło się w czasie ogólnopolskiej akcji promowania czytelnictwa „Tydzień Bibliotek”.

Autorskie spotkanie z twórcami odbyło się bardzo dynamicznie i interesująco. Było znakomitym bodźcem dla dzieci, by te chętniej sięgały po książki oraz – dzięki swoim marzeniom – realizowały swoje, nawet najambitniejsze plany.

Uczestnicy spotkania mogli kupić książki, porozmawiać z autorami i zrobić pamiątkową fotografię. Kulminacją spotkania było wspólne wykonanie piosenki „Mądra rzeka”.

Literackie spotkanie było też okazją do wyróżnień czytelników Biblioteki Publicznej  w Biskupicach Radłowskich. Za wspaniały kontakt z książką nagrodzono: Zofię Proszowską, Kingę Kuklewicz, Bartosza Pytkę, Annę Pytkę i Karolinę Tarcz.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>