Menu

Termalica remisuje z Sandecją – fotorelacja

W meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Dla obu drużyn było to bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania się w lidze.

Już w 7. minucie Bartosz Śpiączka strzelił gola dającego prowadzenie gospodarzom. Mecz był bardzo zacięty, było sporo walki. W 77. minucie bramkę na wagę remisu zdobył piłkarz Sandecji Maciej Małkowski. Jak podkreślali na konferencji pomeczowej trenerzy obu ekip, obydwa zespoły nie mogą być zadowolone z wyniku spotkania. Po tym meczu Bruk-Bet Termalica wciąż zajmuje 15. miejsce i traci jeden punkt do Piasta Gliwice. Sandecja ma zaledwie o jeden punkt mniej od niecieczan. Obie drużyny są zatem w tej chwili najbardziej zagrożone spadkiem z Lotto Ekstraklasy.

fot: Wojciech Biedroń