Wieniec od Wolnych i Solidarnych na Trzeciego Maja

BRZESKO. Delegacja partii Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego oraz Endecji okręgu tarnowskiego, z Czesławem Kwaśniakiem na czele, złożyła wieniec pod pomnikiem w Brzesku, podczas miejskich obchodów Trzeciego Maja.

Składanie wieńców i wiązanek kwiatów tradycyjnie poprzedziła uroczysta msza święta w pobliskim kościele z udziałem władz miasta, powiatu, przedstawicieli partii politycznych, organizacji społecznych, szkół, harcerzy. Udział w uroczystościach brał także radny wojewódzki  z Borzęcina Adam Kwaśniak, który złożył kwiaty pod pomnikiem od marszałka województwa.