VI konkurs ogólnopolski Niech żyje Rock n Roll

Laureaci VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Niech żyje Rock n Roll to uczestnicy  Pracowni Relaksacyjno – Terapeutycznej  Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Mamy I miejsce. Gratulujemy Miłoszowi Gali   zdobycia statuetki, Dominice Drwal  i Antosiowi  Zachara wyróżnień.

W Konkursie zmierzyli się z tematem muzyki zespołu Budki Suflera i postacią Romualda Lipki. Sam mistrz obecny na ceremonii finałowej wszystkich docenił i oddal swój czas do naszej dyspozycji .  Konkurs wyłonił z ponad 700 prac artystycznych laureatów, w kategorii open Tarnów pokonał wszystkich. Powalczyliśmy  o to z ośrodkami, szkołami artystycznymi z całej Polski i gospodarzami .Konkurs otrzymał rangę wydarzenia artystycznego  miasta Sopotu.  Z sympatią do Organizatorów Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie prezentujemy przebieg wydarzenia.

W konkursie  udział wzięli również Mateusz, Oskar, Wiktor Dziękujemy .

Prace powstały na zajęciach manualnych pod opieką artystyczną Stanisławy Kumorek

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku