MWSE nowym centrum egzaminacyjnym Pearson

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie uzyskała uprawnienia centrum egzaminacyjnego Pearson, stając się jedynym w Tarnowie ośrodkiem prowadzącym egzaminy Pearson Test of English General.

W związku z tym Uczelnia organizuje 12-godzinny intensywny kurs przygotowujący do egzaminu PTE General – level 3. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 15:30-17:00.

Egzamin PTE General  (poziom 3 i wyższe) jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które chcą zostać nauczycielami języka angielskiego (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli Dz.U. z 2017 r. poz. 1575).

Najbliższy egzamin pisemny i ustny odbędzie się dnia 16 czerwca 2018 r. o godz. 9:00
w siedzibie Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie.

Zapisy na kurs i egzamin prowadzi Dziekanat Uczelni. Szczegóły na www.mwse.edu.pl.

Uwaga bezpłatne szkolenie dla nauczycieli!

Dnia 15 maja br. (wtorek), o godz. 15.00 w budynku Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, ul. Waryńskiego 14 odbędzie się bezpłatna sesja szkoleniowa dla nauczycieli poświęcona egzaminowi ósmoklasisty.

Sesję zatytułowaną „Przygotowujemy (się) do egzaminu ósmoklasisty” poprowadzi Wiesława Iwanek, doradca ds. kluczowych klientów (DaF), nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich typach szkół, ekspert w zakresie zmian w systemie oświaty i prawa oświatowego, koordynator projektów edukacyjnych; od 17 lat współpracuje z wydawnictwami edukacyjnymi w zakresie doradztwa i szkoleń.

Oferta skierowana jest do wszystkich nauczycieli pracujących z uczniami w szkołach podstawowych i chcących najefektywniej przygotować ich do egzaminu ósmoklasisty. Szkolenie pomoże przygotować do egzaminu wszystkich uczniów – także tych, których obecny poziom zaawansowania językowego odbiega od oczekiwań.

Rejestracja odbywa się przez stronę Pearson: https://www.pearson.pl/jezyk-angielski/konferencje-i-szkolenia/konferencja/tarnow-egzamin-osmoklasisty-bezplatne-szkolenie/?no_cache=1&cHash=e541b94a8d6b7edeff77a4891ad85154

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku