Dwa medale karateków

Z dwoma brązowymi medalami powrócili reprezentanci Tarnowskiej Akademii Karate i Kobudo z rozgrywanych w Warszawie XX Mistrzostw Polski Shorin-Ryu Karate i Kobudo. Wywalczyli je: Weronika Piękoś oraz Krzysztof Michoń.

Weronika Piękoś stanęła na najniższym stopniu podium po zakończeniu rywalizacji w kata juniorek młodszych, Krzysztof Michoń zapewnił sobie natomiast medal w konkurencji kata-bunkai seniorów. Z dobrej strony pokazali się w Warszawie również Hubert Drwal, kończąc rywalizację w bardzo mocno obsadzonej (czterdziestu jeden startujących) kategorii młodzików starszych na piątej pozycji oraz Maja Buś, która weszła do finałowej ósemki.

Warszawskie mistrzostwa zgromadziły na starcie blisko trzysta zawodniczek i zawodników z dwudziestu ośmiu klubów. Łącznie rozegrano w nich trzydzieści dwie konkurencje karate i kobudo, rozdając czterdzieści cztery komplety medali.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku