Tarnowianie na spotkaniu z premierem Morawieckim w Krakowie

Pierwszym miastem, które po warszawskiej konwencji PiS-u odwiedził premier Mateusz Morawiecki był Kraków. Premier spotkał się z krakowianami i mieszkańcami Małopolski w auli Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego. W spotkaniu brali udział również tarnowianie. Na spotkanie przybyła m.in. delegacja Wolnych i Solidarnych (partia Kornela Morawieckiego) z Tarnowa w składzie: Czesław Kwaśniak, Dawid Kurzawski i Andrzej Kowol. Przypomnijmy, że Czesław Kwaśniak jest pełnomocnikiem partii Kornela Morawieckiego na okręg tarnowski. Więcej w tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku.