Menu

Duży sukces pięściarek Tigera Tarnów

Bardzo dobrze spisały się trzy pięściarski Tigera  Tarnów, które w komplecie zakwalifikowały się do finałów Mistrzostw Polski Kadetek.

Na ringu w Grudziądzu bardzo dobre walki stoczyły wszystkie trzy zawodniczki Tigera:

W wadze do 50 kg – Wiktoria Pocica ( Tiger Tarnów)  wygrała jednogłośnie na punkty z zawodniczką gospodarzy –  Julią Szmytkowik (Start Grudziądz) mając przeciwniczkę liczoną w drugiej rundzie.

W wadze do 57 kg – Patrycja Bednarek ( Tiger Tarnów) pokonała jednogłośnie na punkty Magdalenę  Paulakowską ( OSiR Suwałki ).

W wadze do 75 kg – Emilia Bilska ( Tiger Tarnów)  spotkała się z Aleksandrą Guss ( Sparta Złotów) . Po dwóch rundach nasza zawodniczka  wygrywała walkę ( przeciwniczka była dwa razy liczona) niestety na skutek krwotoku z nosa sędzia przerwał pojedynek po dwóch rundach.

Wszystkie trzy pięściarki Tigera Tarnów wywalczyły awans od finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które są zarazem Mistrzostwami Polski Kadetek.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>