Brzeski Kiermasz Książki Przeczytanej

Brzeski Kiermasz Książki Przeczytanej 14 kwietnia od godz 9 do 13 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku Plac Targowy 10.

Patronat nad wydarzeniem sprawują Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka oraz Starosta Brzeski Andrzej Potepa.

Jest to jedyna okazja by coś zrobić z zalegającymi w wielu domach książkami, ponieważ na kiermaszu będzie można wymienić, kupić i sprzedać swoje używane książki, pocztówki, gazety i wiele innych.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych czytaniem i książkami by przynieśli swoje używane książki na kiermasz i znaleźli też coś dla siebie.

Wstęp i udział jest bezpłatny. Jeśli chcesz sprzedawać wystarczy zarezerwować stoisku mailowo kiermaszbrzesko@interia.pl lub 722 256 816.

Na kiermaszu wystąpi Teatr Iluzji, spotkania autorskie, Animacje z Myszką Miki i Mini.

Wstęp wolny!

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku