Monografia „Sokoła” ukazała się w Tuchowie

TUCHÓW. Po dwóch latach pracy ukazała się nowa pozycja książkowa związana z bogatą historią Tuchowa. Dotyczy organizacji społecznej sięgającej swoim początkiem ostatniego ćwierćwiecza dziewiętnastego wieku – Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”.

Uroczysta promocja odbyła się w Sali Muzeum Miejskiego w Tuchowie 9 marca z udziałem licznej publiczności, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Radnych, Burmistrzów Tuchowa, zaproszonych gości i wszystkich zainteresowanych historią miasta. Na zdjęciu od lewej: Jan Dusza i Aleksander Kowalik, autor monografii. Więcej w tygodniku miasto i ludzie w twoim kiosku, co tydzień piszemy o Tuchowie.

Komentarze ( 1 )