Menu

Zuchwała kradzież na jednej z ulic Tarnowa

Wykorzystując naiwność 29-latka, podczas wróżenia z kart, kobieta w sposób niezauważony potrafiła opróżnić portfel z banknotów na kwotę 1200 złotych.

Tegoroczny „Dzień Kobiet” na długo zapadnie w pamięci 29-letniego mieszkańca naszego miasta. Wracając z zakupów z „tarnowskiego burku” został zaczepiony przez kobietę, która poprosiła o finansową pomoc w związku z jej trudną sytuacją materialną i brakiem pieniędzy na żywność dla dzieci. Mężczyzna wyjął z portfela pieniądze i przekazał kobiecie, która w ramach wdzięczności zaproponowała wróżenie z kart. Podczas tego rytuału dotykała kartami portfela i pieniędzy. Po skończonej wróżbie, każdy z nich poszedł w swoją stronę. Przy kasie kolejnego sklepu, gdy mężczyzna chciał zapłacił za produkty zorientował się, że został okradziony. Z portfela podczas wróżenia kobieta wyjęła w sposób niezauważony banknoty w kwocie 1200 złotych. Poinformowani o kradzieży policjanci bardzo szybko ustali, a następnie zatrzymali kobietę, którą okazała się 54-letnia mieszkanka naszego miasta. Zatrzymana przyznała się do kradzieży opisując jej przebieg. Podczas przeszukania miejsca jej zamieszkania dobrowolnie wydała całą skradzioną gotówkę.

Policjanci przedstawili kobiecie zarzut kradzieży, określony w artykule 278 kk, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Centrum.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>