Menu

Nietypowy prezent dla ukochanej osoby – poznaj najciekawsze pomysły

Kolejny bukiet kwiatów czy krawat? Prezenty dla ukochanej osoby stały się oklepane? A tu tyle okazji w zanadrzu – Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka i wiele różnych prywatnych, małych świąt. Co podarować ukochanej osobie, by pokazać jej nasze uczucie i jednocześnie, by prezent nie był sztampowy? Oto kilka ciekawych propozycji, które coraz bardziej zyskują na popularności.

Coś dla lubiących słodkości

Częstym prezentem na różne okazje dla ukochanej osoby są słodycze. Jednak zwykłe czekoladki zamknięte w kartonowym pudełku mogą się znudzić. Dlatego warto postawić na coś oryginalnego. Mogą to być różnego rodzaju personalizowane słodycze. Coraz większą popularnością cieszą się czekoladki ozdobione specjalnymi nadrukami, które można dowolnie wybrać. Może na nich pojawić się na nich nasze zdjęcie lub obrazek wybrany ze stocku zdjęć. Inną ciekawą formą słodkiego prezentu są ręcznie zdobione ciasteczka (najczęściej pierniczki). Ciastka zdobione są przy pomocy specjalnego lukru królewskiego, dzięki któremu można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty dekoracyjne. Słodycze stają się wtedy małymi dziełami sztuki.

Coś dla miłośnika oryginalnej mody

Jeżeli ukochana osoba uwielbia zabawę modą i nie boi się łamać konwencji możemy pokusić się o kupienie nietypowego ubrania. Koszulka z zabawnym napisem to dla Ciebie za mało? Możesz postawić na koszulki z cyfrowym nadrukiem 3D, który daje niezwykle realistyczne wrażenia. Przykłady takich koszulek można znaleźć na stronie tulzo.com. Oprócz zabawnych nadruków na stronie znajdują się również propozycje grafik ze zwierzętami oraz sentencjami łączonymi z grafikami.

Coś dla gadżeciarzy

Jeżeli druga połówka jest miłośnikiem gadżetów i zawsze przy sobie ma najnowszy model smarftona to również dla niej można przygotować personalizowany prezent. Przykładem może być tutaj etui na telefon, na którym znajduje się Wasze wspólne zdjęcie lub takie, które jest pamiątką ze wspólnie spędzonych wakacji.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>