Gala urodzinowa z okazji 688. rocznicy lokacji Tarnowa

7 marca Tarnów będzie obchodził 688. rocznicę lokacji. Z tej okazji w najbliższą środę o godz. 18.00 w Kinie Marzenie odbędzie „Gala urodzinowa”, którą uświetni występ artystów Piwnicy pod Baranami.

Serdecznie zapraszamy tarnowian do udziału w tym ważnym dla miasta wydarzeniu. Aby wziąć udział w gali, należy zgłosić się do Wydziału Kultury UMT (Rynek 7), w którym od 5 marca w godz. 8.00-15.00 będą do odebrania wejściówki, uprawniające do uczestnictwa w gali. Ilość miejsc jest ograniczona.

Podczas koncertu wystąpią artyści i muzycy legendarnej Piwnicy pod Baranami m.in. Leszek Wójtowicz, Tadeusz Kwinta, Kamila Klimczak, Rafał Jędrzejczyk, Aleksandra Maurer, Dorota Ślęzak, Maciej Półtorak i Agata Ślazyk.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku