Menu

Zwycięski debiut trenera Zielińskiego w ważnym meczu

W meczu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała Sandecję Nowy Sącz 1:0, która rozgrywa swoje mecze również w Niecieczy. Był to pierwszy mecz Słoni pod wodzą nowego trenera Jacka Zielińskiego, który zastąpił zwolnionego Macieja Bartoszka.

Jedyny gol padł w 80. minucie po samobójczym strzale Adriana Basty. Obie drużyny walczą o utrzymanie w lidze, stąd też poziom meczu nie stał na wysokim poziomie, choć okazji na strzelenie bramki z obu stron nie brakowało. Kazimierz Moskal, szkoleniowiec Sandecji był rozczarowany porażką, mówił o kosztownej stracie punktów. Jacek Zieliński nie ukrywał radości. „O to chodziło, żeby złapać oddech, aby chłopcy uwierzyli, że można wygrywać.” Podkreślił, że jego piłkarze pokazali się z niezłej strony, choć błędów nie brakowało.

Dzięki sobotniemu zwycięstwu drużyna z Niecieczy wyszła ze strefy spadkowej, a Sandecja zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

fot: Wojciech Biedroń

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>