Posprzątaj po swoim psie

Na wiosnę ponownie rusza akcja tarnowskiej Straży Miejskiej „Posprzątaj po swoim psie”. W ubiegłym roku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, a wręcz aprobatą mieszkańców Tarnowa.

Wielu tarnowian dzwoniło nawet z prośbą o umieszczenie tabliczek z żartobliwymi wierszykami zachęcającymi do sprzątania w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Wychodząc naprzeciw życzeniom mieszkańców, Straż Miejska postanowiła, że w tym roku to właśnie tarnowianie zadecydują o tym, gdzie będą umiejscowione takie tabliczki. Strażnicy zachęcają, aby zainteresowani wskazywali miejsca, w których jest największy problem z psimi odchodami, przypominając równocześnie, że tabliczki umieszczone mogą być wyłącznie na terenach należących do miasta.

Propozycje lokalizacji tabliczek przesyłać można pod adresem mailowym profilaktyka.sm@umt.tarnow.pl, przekazać można je również telefonicznie (14 621-14-25 wew. 39) lub za pośrednictwem bramki internetowej funkcjonującej na stronie www.strazmiejska.tarnow.pl. Tabliczki umieszczone zostaną po weryfikacji miejsc wskazanych przez mieszkańców.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku