Menu

Posprzątaj po swoim psie

Na wiosnę ponownie rusza akcja tarnowskiej Straży Miejskiej „Posprzątaj po swoim psie”. W ubiegłym roku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, a wręcz aprobatą mieszkańców Tarnowa.

Wielu tarnowian dzwoniło nawet z prośbą o umieszczenie tabliczek z żartobliwymi wierszykami zachęcającymi do sprzątania w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Wychodząc naprzeciw życzeniom mieszkańców, Straż Miejska postanowiła, że w tym roku to właśnie tarnowianie zadecydują o tym, gdzie będą umiejscowione takie tabliczki. Strażnicy zachęcają, aby zainteresowani wskazywali miejsca, w których jest największy problem z psimi odchodami, przypominając równocześnie, że tabliczki umieszczone mogą być wyłącznie na terenach należących do miasta.

Propozycje lokalizacji tabliczek przesyłać można pod adresem mailowym profilaktyka.sm@umt.tarnow.pl, przekazać można je również telefonicznie (14 621-14-25 wew. 39) lub za pośrednictwem bramki internetowej funkcjonującej na stronie www.strazmiejska.tarnow.pl. Tabliczki umieszczone zostaną po weryfikacji miejsc wskazanych przez mieszkańców.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>